Poniedziałek 18 lutego 2019r.
Imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława
» Flaga w Twoim oknie
  Polska Flaga powinna być widocznym symbolem miłości do kraju wywieszonym w oknie każdego domu. W dzisiejszych czasach szczególnie wśród młodego pokolenia brakuje utożsamiania się i więzi z Ojczyzną, jej historią i tradycją. Pokazujemy, że Ojczyzna w jakiej żyjemy nie jest tylko krainą między Bugiem a Odrą, ale jest naszym Domem. Zaczerpnijmy inspirację z przeszłości narodu. Akcja organizowana jest przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w całej Polsce w związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości promując patriotyzm i umożliwiając w ten sposób zakup Flagi każdemu Polakowi.

W związku z tym młodzi ludzie rozprowadzać Flagi Polski na terenie Diecezji Drohiczyńskiej poprzez oddziały KSM i parafie. Dochód ze sprzedaży flag przeznaczony jest na wsparcie funduszu stypendialnego ODKRYWAMY TALENTY, z którego dofinansowane są edukacyjne wakacje dla uzdolnionej młodzieży z terenu diecezji drohiczyńskiej.

Zamówienia można składać również drogą elektroniczną, na adres: ksm@ksm-drohiczyn.pl oraz w Biurze KSM w Sokołowie Podlaskim, przy ul. Lipowej 84, (tel. 025 787 74 11). Koszt flagi: 10 zł
 
Niech Polska FLAGA zawiśnie także w Twoim oknie!!

 
FLAGA POLSKI   Jest nią prostokątny płat tkaniny podzielony na dwa równe poziome pasy o barwach białej (u góry) i czerwonej (na dole). Flaga ma wymiary 70 cm x 110 cm. Przystosowana jest do umieszczenia na drzewcu.

cena: 10 zł / szt.
UCHWYT DO FLAG MONTOWANY DO ŚCIAN  Wykonane są z polamidu wzmacnianego włóknami szklanymi. Nie rdzewieją. Nadają się do malowania w kolorze elewacji budynku. W zestawie znajdują się: śruba dociskowa, kołki plastikowe, śruby rozporowe, instrukcja montażu.

cena: 15 zł / szt.
UCHWYT DO FLAG MONTOWANY DO ŚCIAN I BALKONÓW  Wykonane są z polamidu wzmacnianego włóknami szklanymi. Nie rdzewieją. Nadają się do malowania w kolorze elewacji budynku. W zestawie znajdują się: śruba dociskowa, kołki plastikowe, śruby rozporowe, klamra zaciskowa instrukcja montażu.

cena: 20 zł / szt.


W sprzedaży posiadamy również drewniane trzonki o długości 1,5m dopasowane do flag i uchwytów.

Zamów flagę i uchwyt

 

dodano: 2009-09-14        czytano: 5351 razy        autor: Paulina Rutkowska
Jeśli chcesz otrzymywać na skrzynkę pocztowąaktualności KSM, wpisz poniżej swój adres mailowy.